Marka Havit

Havit jest marką sprzętu elektronicznego, która bardzo dynamicznie podbija światowy rynek, przekonując do swoich produktów coraz większą liczbę klientów. Działając od 1998 roku, swoje produkty wprowadziła na rynek ponad 80 państw. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wykorzystując zdobycze najnowszych technologii, idealnie wpisuje się w bieżące trendy.

Firma Elmak, która po raz pierwszy wprowadziła produkty z serii Gamenote na rynek Polski, udowadnia od 2017 roku, że dobry sprzęt gamingowy nie wymaga zbytniego nakładu pieniędzy. Doskonale spełniając wymagania polskiego gracza, marka Havit reprezentuje nie tylko dobrą cenę i ciekawy design ale również jakość która przewyższa jej klasę cenową. Profesjonalne myszy gamingowe zapewniające precyzję, doskonałe, wielofunkcyjne klawiatury, unikatowe podkładki oraz idealne słuchawki gamingowe. Każdy produkt stanowi doskonały element oferty idealnej.

Zapoznając się z propozycją marki Havit, mają Państwo okazję przekonać się że można otrzymać najlepszy sprzęt gamingowy w najlepszej cenie. Bo Havit to ma.

Kontakt

ul. Morgowa 81
35-323 Rzeszów


Telefon:
+ 48 501 952 070


E-mail:
kontakt@prohavit.eu

Formularz kontaktowy