Aktualności

Nowa marka na polskim rynku!

Jest rok 2017, jesienne dni września. Po raz kolejny w Berlinie organizowane są międzynarodowe targi IFA. Przedstawiciele marki Havit rozstawiając swoje stanowiska wiedzą, że mają spotkać się z ekipą polskiej firmy Elmak. Spotkanie miało być zwyczajne, jakich wiele, na tym przecież polegają targi. Jednak nikt nie przewidział konsekwencji tego zdarzenia, a efekt przerósł wszelkie oczekiwania.

Właśnie na targach IFA te dwie firmy nawiązały współpracę, czego skutkiem było pojawienie się nowej marki sprzętu gamingowego w Polsce. Nagle okazało się, że gracze mogą otrzymać produkt najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Najlepsze materiały, najnowsze technologie, nietuzinkowy design. Właśnie te wszystkie cechy posiadają produkty z serii GAMENOTE. Profesjonalne myszy gamingowe – sensor AVAGO 5050, możliwość ustawienia rozdzielczości DPI, zaprogramowania klawiszy, ustawienia wagi i koloru. Najlepsze klawiatury wielofunkcyjne, z funkcją Anti Ghosting, niskim skokiem klawiszy i designerskim podświetleniem. Słuchawki z mikrofonem dedykowane każdemu graczowi, który docenia idealną barwę dźwięku. Do tego wszystkiego podkładki pod mysz. Zaprojektowane z myślą o tym aby usprawnić pracę każdej myszy.

Taki poziom produktów reprezentuje sobą marka Havit. Proponując graczom produkt z najwyższej półki w bardzo niskiej cenie, spełnia marzenia każdego gracza. Klienci zauważając produkty tej firmy, przy pierwszym spotkaniu nie mogą uwierzyć w rzeczywistość. Jadnak coraz więcej ludzi przekonuje się o tym, że najwyższa jakość w takiej cenie jest możliwa! Coraz więcej sklepów chce mieć produkty marki Havit na swoich półkach. Coraz więcej graczy wybierając sprzęt, nie musi rezygnować z jakości na korzyść ceny. Havit  fenomenalnie rozpoczął swoją drogę do tego, aby stać się najlepszą marką sprzętu gamingowego w Polsce. Nie zwalnia, lecz przyspiesza, a jego popularność rośnie w zatrważającym tempie. W ofercie pojawia się coraz więcej produktów, a w Polsce coraz więcej zadowolonych graczy.

Havit – bo można to mieć.

Kontakt

ul. Morgowa 81
35-323 Rzeszów


Telefon:
+ 48 501 952 070


E-mail:
kontakt@prohavit.eu

Formularz kontaktowy