Aktualności

Havit pojawia się w serwisie YouTube.

Nastała zima, a wraz z nią kolejne pasmo sukcesów. Aby poinformować każdego gracza o tym, że na polskim rynku sprzętu gamingowego, pojawiła się nowa marka, w ręce recenzentów trafiają próbki tego, co Havit może zaoferować swoim klientom. Powstaje seria filmików, które obrazują, dlaczego seria Gamenote warta jest uwagi nawet tych, którzy są wybredni i bardzo wymagający.

Grupa GiT w swoich filmikach uświadamia odbiorcom wszystkie detale produktów, doskonale przybliżając nie tylko walory estetyczne ale przede wszystkim techniczne. Szczegółowo punktując każdą cechę recenzowanych produktów, utwierdzają w przekonaniu że Havit w  swoim przedziale cenowym reprezentuje klasy najwyższej. Ponieważ subskrybenci twórców to przede wszystkim ludzie zainteresowani nowinkami ze świata gamingu, w skutek publikacji recenzji coraz więcej klientów zaczęło pytać o produkty Havita zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych.

Najnowsze technologie, nietuzinkowy design i przede wszystkim precyzyjna dbałość o szczegóły. Sprzęt gamingowy marki Havit znika z półek, a my nie nadążamy z zamówieniami kolejnych dostaw.

Chcesz sprawdzić o czym mówiła ekipa GiT w swoich recenzjach?

Zapraszamy do oglądania:

 

 

 

 

Kontakt

ul. Morgowa 81
35-323 Rzeszów


Telefon:
+ 48 501 952 070


E-mail:
kontakt@prohavit.eu

Formularz kontaktowy